Forum Discuţii juridice Executare silită Buna Ziua
Discuție deschisă în Executare silită

Buna Ziua

Buna ziaua as dori si eu o lamurire,acum 2 ani am facut un credit de nevoi personale in prezent am ramas fara loc de munca,nemai avind de unde sa platesc rata ,eu stau cu mama mea ,la tara am ceva electrocasnice in rest nimica pe numele meu , as dori sa stiu daca in caz de executare silita se pot confisca electrocasnicele ce le-am cumparat eu,mentionez ca nici mama nu mai are chitante pastrate pe mobila ,va multumesc.
nu vi le confisca ci le pot vinde la licitatie pt a-si recupera debitul;
va vor urmari toate bunurile prezente si viitoare pana la achitarea datoriei.