Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu bancile
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu bancile

Da multumesc de raspunsuri , dar am o nedumerire, ati spus ca bancile au mai multe variante si oricum se ajunge la evacuare silita eu intreb de unde sa ma evacueze daca eu nu detin nici un imobil, nu am o locuinta a mea.
nu evacuare, ci executare silita. asta inseamna, in lipsa unor bunuri, poprire pe salariu
oprire pe salariu? chioar daca angajatorul a taiat ep adeverinta cum ca nu isi asuma nicio raspundere?