avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 817 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu bancile
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu bancile

Da multumesc de raspunsuri , dar am o nedumerire, ati spus ca bancile au mai multe variante si oricum se ajunge la evacuare silita eu intreb de unde sa ma evacueze daca eu nu detin nici un imobil, nu am o locuinta a mea.
Cel mai recent răspuns: coraina80 , utilizator 15:26, 17 August 2010
nu evacuare, ci executare silita. asta inseamna, in lipsa unor bunuri, poprire pe salariu
oprire pe salariu? chioar daca angajatorul a taiat ep adeverinta cum ca nu isi asuma nicio raspundere?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita pt.credit negarantat alexia2004 alexia2004 Buna seara, ziceti mey si mie, cum e treaba cu executarea asta silita: daca am un credit garantat cu ipoteca, pe un imobil a carei valoare (actuala) este mai ... (vezi toată discuția)
Procedura executare madalinatl madalinatl Buna ziua Am rugamintea sa imi explice si mie cineva care este procedura in caz ca nu se mai platesc ratele la banca pentru un credit imobiliar.Cat timp se ... (vezi toată discuția)
Executare silita iulian56 iulian56 Buna ziua tuturor ! Daca Banca sau orice creditor, persoana juridica sau fizica, a procedat la punerea in aplicarea a executarii silite prin poprire pe ... (vezi toată discuția)