Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Drepturile mamelor in 2010
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Drepturile mamelor in 2010

Ce se intampla cu indemnizatia si alocatia pentru mamele de nou nascuti aflate in concediu post natal in 2010?
1. Fiti mai clara in intrebare ca nu inteleg ce anume doriti.
2. La ce fel de indemnizatie sau alocatie va referiti? Nu exista indemnizatie sau alocatie pentru mame.
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane