avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 342 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Drepturile mamelor in 2010
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Drepturile mamelor in 2010

Ce se intampla cu indemnizatia si alocatia pentru mamele de nou nascuti aflate in concediu post natal in 2010?
Cel mai recent răspuns: Valeriu TUDOR , Consultant resurse umane 12:25, 21 August 2010
1. Fiti mai clara in intrebare ca nu inteleg ce anume doriti.
2. La ce fel de indemnizatie sau alocatie va referiti? Nu exista indemnizatie sau alocatie pentru mame.
Ultima modificare: Sâmbătă, 21 August 2010
Valeriu TUDOR, Consultant resurse umane

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acordare alocatie nou nascut sce76 sce76 Buna seara. Stiti cumva care este legea care reglementeaza acordarea alocatiei lunare pentru copiii pana la 2 ani?Am nascut in 10 octombrie, in 22 am depus ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil coraline coraline Buna ziua!Ma numesc Anna.Sunt profesor suplinitor calificat avand contract de munca determinat pana la 31 august 2011.Am cateva intrebari legate drepturile ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru stimulent liveomars liveomars Buna ziua, Am nascut pe data de 11 februarie 2014, nu voi intra nici eu nici sotul in CCC,optam pentru stimulent si va depune sotul actele necesare. 1. ... (vezi toată discuția)