avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 365 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere fara examen Baroul Bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere fara examen Baroul Bucuresti

Stie cineva ce s-a hotarat in data de 24.08.2010 la sedinta Consiliului BB in legatura cu admiterea fara examen?
Cel mai recent răspuns: ContSters128473 , utilizator 11:18, 26 August 2010
Am aflat. Cum era firesc pentru cineva care nu isi respecta nici macar propriile reguli, s-a amanat luarea unei decizii pentru data de 14 septembrie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura 2008 Florin Dieac Florin Dieac am auzit din surse neoficiale ca examenul de admitere de anul acesta -2008, proba grila eliminatorie ar fi pe 14 august 2008.Poate sa-mi mai confirme ... (vezi toată discuția)
Oug 159/2008 a fost declarata neconstitutionala!!! MIHAI GRIGORE MIHAI GRIGORE Prin Decizia nr. 109 / 09.02.2010 pronuntata in dosarul nr. 3324D/2009, Curtea Constitutionala a ADMIS EXCEPTIA DE NECONSTITUTIONALITATE A DISPOZITIILOR O.U.G. ... (vezi toată discuția)
Primirea în barou a consilierilor juridici RISTA CONSULTING RISTA CONSULTING Va rog, din text reiese ca si consilierii juridici pot intra in barou? si doar acei care au sustinut in septembrie 2020 examenul de definitivat in acesta ... (vezi toată discuția)