Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere fara examen Baroul Bucuresti
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere fara examen Baroul Bucuresti

Stie cineva ce s-a hotarat in data de 24.08.2010 la sedinta Consiliului BB in legatura cu admiterea fara examen?
Am aflat. Cum era firesc pentru cineva care nu isi respecta nici macar propriile reguli, s-a amanat luarea unei decizii pentru data de 14 septembrie.