Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general PFA somaj,pensii,sanatate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

PFA somaj,pensii,sanatate

Va rog sa-mi spuneti cat trebuie sa achit ca pfa pentru somaj,pensie si sanatate pentru luna iulie daca venitul net pentru aceasta luna a fost [minus 280 ron] -280 . Pana cand se pot depune declaratiile lunare acum,in august ,pentru iulie? Prin posta trebuie trimise la casele judetene sau la cele locale?
Nu se achita nimic....nu aveti venit net la care se calculeaza contributiile....se depun notificari.
Multumesc