Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... uz de fals-iduri de mes!!!
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

uz de fals-iduri de mes!!!

is f disperat am si diabet si o anumita persoana mio zis ca ma da in judecata ptr uz de fals iduri de mess ....astept un raspuns!ce pot face in cazu asta?cat de grav e!eu nu am nici un venit!
Cum , persoana va acuza de faptul ca i-ati folosit id-ul de messenger? asta este? pai ar trebui sa dovedeasca acest aspect pentru ca dvs. sa aveti probleme.Daca va stiti nevinovat , nu va faceti griji.
are un program care ii permite sa vada ipiul meu....am intrat dp mai multe iduri pe aceea cel id....si deci ce pot face ...deja o depus plangere ...ce e de facut?is f disperat !!!!sami cer scuze!sau cum se procedeaza?nu am deloc nici un venit!!!
Incercati sa va cereti scuze, ar fi foarte bine .Altfel, sa stiti ca , daca el va putea dovedi ceea ce ati facut, este posibil sa fiti tras la raspundere.
amenda sau ce ar putea urma?!plangerea se poate retrage?is f disperat!!!ajutor...
e caz grav?????ajutor!!!!