Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere in profesia de avocat cu scutire de examen
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere in profesia de avocat cu scutire de examen

buna ziua,
referitor la cererile depuse la Baroul Bucuresti de catre cei care solicita admiterea in profesie cu scutire de examen, are cineva vreo informatie despre ce s-a intamplat cu acestea?
daca nimeni nu contesta persoanele din lista respectiva, se va organiza un interviu la Barou si in urma acestui interviu .... cine intra bine, cine nu sa mai astepte.
Pentru mai multe detalii studiati Hotararea UNBR nr. 902. O gasiti la urmatorul link: [ link extern ]