Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... grile examen UNPIR
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

grile examen UNPIR

Buna ziua,

Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008?
cosmin.maglas@gmail.com

Merci,
Cosmin
Si eu sunt interesata de orice material ajutator.

Daca se poate sa-l trimiteti la gabrielasteluta@yahoo.com, mi-ar fi de mare ajutor.

Multumesc mult,
Gabi
Sunt trimise, bafta!
Buna ziua. Puteti sa ma ajutati cu niste grile pentru examenul UNPIR? Adresa mea este renda_tatiana@yahoo.com. Va multumesc anticipat
Ti le-am trimis. Sunt din 2008, dar cu siguranta te vor ajuta. Doar la drept si poate la contabilitate sunt modificari. Bafta
pentru candidatii la examenul de practician in insolventa am si eu o intrebare:
Ce va motiveaza sa sustineti acest examen si de ce va doriti sa deveniti practicieni ???

P.S. Cine raspunde sincer primeste grilele din 2010.
bossman, utilizator