Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... grile examen UNPIR
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

grile examen UNPIR

Buna ziua,

Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008?
cosmin.maglas@gmail.com

Merci,
Cosmin
Buna ziua! Si eu va rog de asemenea daca se poate sa imi trimiteti grilele de la examen la adresa lacramioara.atomei@mail.com.
Va multumesc anticipat.
Bună ziua,

Dacă sunteți amabilă vă rog să mă ajutați cu grilele și răspunsurile la examenele UNPIR 2014-2016. Mail av.bratumatei@protonmail.com. Mulțumesc anticipat,

bratumatei a scris:

Bună ziua,

Dacă sunteți amabilă vă rog să mă ajutați cu grilele și răspunsurile la examenele UNPIR 2014-2016. Mail av.bratumatei@protonmail.com. Mulțumesc anticipat,

Alina442, utilizator
Buna seara, va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu raspunsurile la examenul Unpir din 2017 sau din 2016. Adresa de email alinapopescu442@yahoo.com. Va multumesc, o seara frumoasa!
Buna seara, va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu grilele și baremul de la examenele Unpir din 2016, 2017. neretvaro@gmail.com
Va multumesc, o seara frumoasa!