Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... STAT IN JUDECATA
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

STAT IN JUDECATA

buna, am si eu o intrebare. daca imi iau masina, pot sa dau statul in judecta?voi avea castig de cauza sau o fac degeaba?
multumesc:ban:
Detaliati relatarea...

pana acuma te duceai sa-ti depreciezi masina, dadeai statul in judecta si plateai mai putin inscrierea. acuma se mai poate face asa ceva? daca e euro2 si nu ai abs sau servo........plateai mai putin inscrierea
se mai plateste taxa de poluare, prima inmatriculare