Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... model intampinare proces cu primaria
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

model intampinare proces cu primaria

va rog sa mi spuneti cum pot sa intocmesc o intampinare intr-un proces cu primaria pentru un spor,sunt functionar public

va multumesc
se presupune ca dvs sunteti paratul din moment ce aveti nevoie de intampinare. atunci cautati sa raspundeti in cuprinsul ei, la toate capetele din cererea de chemare in judecata.
modele gasiti pe google.