Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sot si sotie obligatii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sot si sotie obligatii

solidaritatea trebuie sa fie mentionata in mod expres in contract chari daca sunt sot si sotie?
Natura contractului?

Intamplare hazlie: Onorata instanta! Ea fura, eu fur. Nepotrivire. Declar nulitatea actului de casatorie.
~ Conținut șters la cerere ~