avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 628 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Cazare Constanta Mamaia in regim hotelier
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Cazare Constanta Mamaia in regim hotelier

Pentru cei care se afla in tranzit in Constanta oferim servicii de cazare in regim hotelier in apartamente si garsoniere.

Pentru sumele incasate emitem factura si chitanta fiscala.

Printre clientii de pina acum enumer : Bostina si asociatii, Avocat Baicu Mihai.

Nu stiu daca este permisa introducerea de linkuri pe forum pentru ca pe site ul nostru se gasesc toate informatiile necesare.
Daca tot a-ti postat , puteati sa specificati pagina de web pe care se pot gasi mai multe detalii cu privire la informatiile oferite.

Potrivit Regulamentului de postare :
Nu este permisa publicarea abuziva sau fara motiv a legaturilor spre alte situri sau forumuri.
Daca este neaparat necesara o legatura, atasati un text explicativ, care sa sugereze ce contine legatura si care e motivul pentru care este publicata.
Nu este permisa reclama comerciala, in orice scop, fara acordul administratorului forumului. Orice mesaj care intra in aceasta categorie va fi sters fara preaviz.
In cazul in care doriti sa faceti reclama in cadrul site-ului va rugam sa contactati Administratorul.
Va multumesc pentru raspuns.

Cum am spus si in primul mesaj oferim servicii de cazare doar in Constanta in sistem regim hotelier asta inseamna chiar si pentru o singura noapte.

Toate detaliile se gasesc la adresa www.cazare-mamaia-constanta.ro
cazaremamaiaconstanta a scris:

Va multumesc pentru raspuns.

Cum am spus si in primul mesaj oferim servicii de cazare doar in Constanta in sistem regim hotelier asta inseamna chiar si pentru o singura noapte.

Toate detaliile se gasesc la adresa www.cazare-mamaia-constanta.ro



Am vizionat site-ul dar nu au informatii despre tarife.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avertisment user rodica_post Ares-3 Ares-3 Utilizatorul [b]rodica_post[/b] primeste Avertisment pentru ignorarea regulilor de postare in forum si pentru limbajul impropriu din mesajele private adresate ... (vezi toată discuția)
Cum se poate înfiinþa o firmã care oferã servicii psihologice ? lilidani lilidani Aş vrea să înfiinţez o firma care să ofere servicii psihologice: evaluare, consiliere psihologică, eliberare de avize psihologice (de muncă, permis ... (vezi toată discuția)
Somajul tehnic stanciu viorica stanciu viorica Somajul tehnic afecteaza concediul de odihna? (vezi toată discuția)