Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... masura 322
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

masura 322

Am aflat ca ar fi o ordonanta sau hotarare de guvern prin care proiectele depuse pe masura 322 ce au obtinut peste 50 de puncte vor fi preluate spre finantare de catre ministerul d-nei Udrea. Stie cineva?
nu cred.sunt autoritati de management separate , sunt programe separate-pndr si por. nu am auzit sa se poata transfera proiectele spre finantare de la un program la altul.