Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cheltuieli deductibile
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cheltuieli deductibile

buna ziua ,am o intreprindere individuala cu sediul principal pe adresa parintilor mei care au decedat actele de dezbatere a mostenirii si cartea funciara pot fi trecute la cheltuieli deductibile ,va rog da ti mi un link unde pot gasi amortizare scule electrice si cheltuieli deductibile intreprindere individuala! Va multumesc anticipat .