Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... help! Cum aflu despre o hotarare judecatoreasca (am nr ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

help! Cum aflu despre o hotarare judecatoreasca (am nr dosar)?

va rog sa ma ajutati cu un raspuns ,as dori sa stiu cum pot afla o hotarare judecatoreasca in cazul unui proces penal care a avut loc in anul 2001.am nr. dosarului si curtea de apel bucuresti unde se judeca procesul.eu sunt partea vatamata in cauza . am fost nevoit sa-mi domiciliul si nu am mai primit raspunsul instantei si as dori sa vad ce hotarare s-a dat! va multumesc si sper sa ma ajutati cu o informatie cat de mica.
Incercati pe portalul instantelor de judecata, si dati cautare dupa partile din proces .
daca stiti numarul dosarului puteti intra pe portalul instantelor de judecata.
ati putea sa mergeti si la instanta si sa va interesati de stadiul procesului.
google-portal-bucuresti-c.ap. Bucuresti-dreapta scrie dosar-bagi nr. dosar si vei vedea
mss frumos incerc akm sa accesez!!!
Din cate stiu pe portalul instantelor de judecata nu sunt puse dosare mai vechi de 2003... dar poate ma insel:) Mai bine dati o fuga la curtea de apel si intrebati la arhiva penala. Sigur acolo il gasiti.

Av. Claudiu Sorin Feteanu