Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... permis de lucru pt Gibraltar
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

permis de lucru pt Gibraltar

Buna ziua,

Am si eu o nelamurire...incerc sa gasesc informatii referitoare la permisele de lucru pentru Gibraltar. Am gasit ca pentru Living & Working se aplica legea UK, romanii au nevoie de permise de lucru pana in 2011. Dar nu am gasit nici o informatie cu privire la procedura ( pasii ) de obtinere a permisului. Mentionez ca am informatii pt work in U.K...dar am inteles ca procedura este diferita.
Ma puteti ajuta?

Multumesc anticipat.
cel mai simplu e sa intrebi la ambasada..............:">