Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... norma de venit in IT pe 2011
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

norma de venit in IT pe 2011

Buna ziua,

am auzit ca din 2011 se va scoate norma de venit in it si se va trece la sistem real. Am intrebat la mine in Suceava si mi-au zis doar ca ei nu decid si asteapta sa primeasca de la minister normele care vor fi pe 2011.
Stie cineva ce se va intampla ?
Si pe unde ai auzit asa ceva? Uite in Sibiu au aparut deja normele de venit pentru 2011 si sunt tot acolo.
[ link extern ] /
Buna

Sotul meu are intreprindere individuala in IT, si pana acum a fost cu norma de venit. Saptamana trecuta am primit o instiintare de la Finante ca obligatoriu trebuie sa treaca la sistem real......Mentionez ca sunt din Oradea.