Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... casatorie cetatean non ue
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

casatorie cetatean non ue

sa fac o invitatie unei doamne din colombia trebuie stampilata de oficiul roman pentru straini de pe raza judetului ce fac parte eu?si a doua intrebare poate sa obtina viza de la ambasada spaniola dupa ce ne vom casatori si bineinteles va dobandi residenta in romania eu fiind resident in spania?cu stima si respect va multumesc anticipat!
va dobandi drept de sedere in Spania unde locuiti dvs.
multumesc mult !!dar inviatia ce eu io voi trimite va trebui stampilata de oficiul roman pentru straiani? cu stima !!