Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie+salar la primarie?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie+salar la primarie?

am primit decizia de pensionare (la limita de varsta) ieri si trebuie sa continui activitatea (proiecte in desfasurare), sunt personal contractual (promotor local).ce solutii am?as dori baza legala.multumesc anticipat!
cf noii legi a pensilor pute ti sa continuati activitatea art 118