Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... voluntariat pe perioada concediului de crestere a ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

voluntariat pe perioada concediului de crestere a copilului

Pot desfasura o activitate de voluntariat pe perioada concediului de crestere a copilului, tinand cont ca nu obtin venituri?
de ce nu pe cine impiedica ..cu timpul dmv liber puteti face ce doriti