avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... voluntariat pe perioada concediului de crestere a ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

voluntariat pe perioada concediului de crestere a copilului

Pot desfasura o activitate de voluntariat pe perioada concediului de crestere a copilului, tinand cont ca nu obtin venituri?
Cel mai recent răspuns: VIRGINIA RADU , Consilier juridic 18:31, 7 Ianuarie 2011
de ce nu pe cine impiedica ..cu timpul dmv liber puteti face ce doriti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Part-time si indemnizatia pentr crestere copil iulia pinzaru iulia pinzaru Buna ziua, Fiind in plata pana la 5.08.2010, indemnizatie crestere copil pana la varsta de 2 ani, in cazul angajarii part-time se va suspenda ... (vezi toată discuția)
Pontaj voluntariat Marin E. Marin E. Buna ziua.As dori sa aflu cate ore poate fi pontat lunar in mod legal un voluntar,ținând cont de faptul că el prestează cu contract de munca norma intreaga ... (vezi toată discuția)
Am dreptul la stimulent pentru cresterea copilului? aalinutza1981 aalinutza1981 Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea problema: sunt angajata (din 2003), am si un PFA (tot din 2003) si am nascut in februarie 2011. Momentan sunt ... (vezi toată discuția)