Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor economistii romaniei
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

economistii romaniei

am de facut un eseu despre un economist roman .Amcautat pe net dar nu m gasit ceva sa mi placa .As avea nevoie de cateva nume daca stiti?
care ar fi cuprinsul eseului?
depinde din ce perioada si ce nume cautati.
nu conteaza perioada doar un economist roman dar despre care gasesc informatii destule pt a face referatul
ca subiect al eseului ,am nevoie de ideile economistului si cum le a pus in practica
foarte interesant sb eseului dvs. mult succes!