avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor economistii romaniei
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

economistii romaniei

am de facut un eseu despre un economist roman .Amcautat pe net dar nu m gasit ceva sa mi placa .As avea nevoie de cateva nume daca stiti?
Cel mai recent răspuns: eumarian , utilizator 17:08, 20 Ianuarie 2011
care ar fi cuprinsul eseului?
depinde din ce perioada si ce nume cautati.
nu conteaza perioada doar un economist roman dar despre care gasesc informatii destule pt a face referatul
ca subiect al eseului ,am nevoie de ideile economistului si cum le a pus in practica
foarte interesant sb eseului dvs. mult succes!

Alte discuții în legătură

Ministru de 'finante'? ContSters257414 ContSters257414 un fost ministru de finante ([b][i]economist român, ministru al finanțelor între 1997-1998, profesor universitar la Departamentul de Relații ... (vezi toată discuția)
Recuperarea creantei istorice de la germania de peste 18 miliarde de euro Walther Walther Aștept sprijinul românilor pentru a determina guvernul să clarifice această datorie Stimați cetățeni, Animat de dorința de a ... (vezi toată discuția)
Reglementari actuale privind cetatenii straini ºi apatrizii ducaandreea ducaandreea Buna ziua Imi spneti va rog, conform ultimelor modificari, cum pot strainii sau apatrizii sa dobandeasca dreptul de proprietate asupra tuturor categoriilor ... (vezi toată discuția)