Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Norme metodologice
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Norme metodologice

Buna ziua
Au fost publicate normele metodologice ale MMFPS si MFP privind aplicarea L285/28.12.2010. Daca da unde le pot gasi:
Va multumesc !
Au aparut Normele metodologice a aplicare a Legii 285/2010 in MF din 19 ianuarie 2011 si anume Ordonanta 77 din 14 ianuarie 2011 a Ministerului de Finante Publice. Se poate da cautare pe Google sau se poate scoate de pe Legis(daca il aveti instalat)
Multumesc pentru raspuns, ozi buna !