Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... Recomandare blog juridic
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

Recomandare blog juridic

Va recomand blogul domnului profesor Sache Neculaescu ce trateaza, in special, Codul Civil si Noul Cod Civil. Blogul contine articole de o inalta recunoastere doctrinara cu privire la probleme diverse pe care le ridica Noul Cod Civil. [ link extern ] /