avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... Recomandare blog juridic
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

Recomandare blog juridic

Va recomand blogul domnului profesor Sache Neculaescu ce trateaza, in special, Codul Civil si Noul Cod Civil. Blogul contine articole de o inalta recunoastere doctrinara cu privire la probleme diverse pe care le ridica Noul Cod Civil. [ link extern ] /
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 17:02, 2 Septembrie 2016

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este calomnie pe internet? Te0o0 Te0o0 Buna seara!Sunt elev in clasa a 10a la un liceu cu renume.Intr-o zi mi-a venit ideea de a face un blog clasei mele!Blog-ul a fost facut si acolo am scris un ... (vezi toată discuția)
Mai exista comodate si contracte civile? Emil P Emil P Buna ziua! In conformitate cu dispozitiile legea 287/2009 privind codul civil intrat in vigoare la 01.10.2011, mai exista comodate si contracte ... (vezi toată discuția)
Modificari in dreptul muncii aduse de noul cod civil Alexandra2012 Alexandra2012 Buna ziua, Daca ma poate ajuta cineva cu privire la urmatoarea intrebare: Ce modificari a adus Noul Cod Civil dreptului Muncii? Multumesc anticipat. (vezi toată discuția)