avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Carti drept penal
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Carti drept penal

dupa ce as putea sa invat,ca sa inteleg mai bn partea speciala?am citit pana acum doar dupa cod si mitrache-parte speciala.va rog:(
Cel mai recent răspuns: liviupara , utilizator 12:46, 17 Septembrie 2011
Tratat de drept penal,partea speciala-prof.Ilie Pascu.
Invata dupa Tratatul de drept penal.Partea speciala- profesor V.Dobrinoiu, nu ai cum sa nu intelegi ceva daca inveti dupa acest tratat, e structurat pt intelegerea perfecta a materiei si are raspunsuri pt orice intrebare iti vine in minte si orice nelamurire. Este THE BEST :D.Succes!
ms

Invata dupa Tratat de drept penal. Partea speciala - Diaconescu Gheorghe - Duvac Constantin. [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Curs drept penal parte speciala shadow4all2000 shadow4all2000 buna..vreau un curs de drept penal bine structurat si care sa invatza usor...:D ma poate ajuta cineva?multumesc mult! :love2: adresa mea de mail: ... (vezi toată discuția)
Admiteremagistratura gabriella_popovici gabriella_popovici [i]Salut si Multumiri anticipate M-ar interesa un curs de penal mai easy pentru admitere la magistratura Am citit listele cu carti dar nu ma pot hotari[/i] (vezi toată discuția)
Carti ContSters146145 ContSters146145 Sunt bune urmatoarele carti pentru admiterea la I.N.M. Drept penal: Duvac Constantin, Diaconescu Gheorghe Tratat de drept penal. Partea speciala Editura ... (vezi toată discuția)