Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Carti drept penal
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Carti drept penal

dupa ce as putea sa invat,ca sa inteleg mai bn partea speciala?am citit pana acum doar dupa cod si mitrache-parte speciala.va rog:(
Tratat de drept penal,partea speciala-prof.Ilie Pascu.
Invata dupa Tratatul de drept penal.Partea speciala- profesor V.Dobrinoiu, nu ai cum sa nu intelegi ceva daca inveti dupa acest tratat, e structurat pt intelegerea perfecta a materiei si are raspunsuri pt orice intrebare iti vine in minte si orice nelamurire. Este THE BEST :D.Succes!
ms

Invata dupa Tratat de drept penal. Partea speciala - Diaconescu Gheorghe - Duvac Constantin. [ link extern ]