Filtrează articole după
Explicăm Legislația
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

actiune de grenituire

as dori sa stiu care este valoarea taxei pt deschiderea in instantanta unui proces de aceasta speta cu revendicare de teren,?

Alte discuții în legătură

Ajutor nota timbraj teren TRAIAN78 TRAIAN78 Buna ziua, Va rog mult sa ma lamuriti in urmatoarea problema: sunt apelant intr-un proces de granituire, si la primul termen instanta mi-a cerut sa depun o ... (vezi toată discuția)
Taxa timbru legea 10 doodo doodo buna ziua...a-si dori daca se poate sa ma lamuriti intr-o problema legata de revendicarea unei case nationalizate pentru care s-a solicitat de catre instanta ... (vezi toată discuția)
La apel se plateste inca odata taxa pentru suprafata revendicata ? eloise923 eloise923 Sunt parte inntr-un proces de revendicare a unei suprafete de teren din proprietatea mea inclusa in actul de cadastru al unui vecin inregistrat ulterior. La ... (vezi toată discuția)