Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... fond bancar de garantare credite
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

fond bancar de garantare credite

am o problema ;ce inseamna fond de garantare?si de ce tre sa depun acea suma?sunt implicat intr un proces
dar ati luat un credit? explicati ce proces si care e legatura!
De exemplu, Fondul de Garantare a Depozitelor in Sistemul Bancar garanteaza toate sumele depuse in orice tip de cont bancar, in conditiile legii.