avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 598 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă ICCJ decizii sectia contencios!
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

ICCJ decizii sectia contencios!

Unde pot gasi toate deciziile ICCJ ! Pe site-ul lor la sectiunea jurisprudenta gasesc doar cateva decizii!Nu exista un site cu o jurisprudenta completa din ultimii 5,6 ani?
Cel mai recent răspuns: liamic43 , utilizator 05:09, 4 Februarie 2011
Incercati aici
[ link extern ]
Din 2003-2009, sunt deciziile integrale publicate la adresa aratata de freelis sau sunt in editura Beck, -culegeri de decizii pentru fiecare an,--titlul cartii-buletin jurisprudenta,culegere decizii pentru anul......a Inaltei curti
Cauta la adresa editurii si intreaba.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decizii de concediere disciplinara care sa fi rezistat in instanta smeagull smeagull Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu jurisprudenta favorabila angajatorului in litigii de munca - contestatii ale deciziilor de concediere din motive ... (vezi toată discuția)
Recurs in interesul legii SC QCERT SRL SC QCERT SRL Unde pot găsi deciziile ICCJ privind deciziile date in recursuri in interesul legii? Am gasit. Ptralti ... (vezi toată discuția)
Jurisprudenta iccj MihaiBucur MihaiBucur Buna seara! Spuneti-mi si mie va rog daca stiti vreun site unde pot gasi intreaga jurisprudenta a Inaltei Curti, caci pe site-urile pe care am intrat pana acum ... (vezi toată discuția)