Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Declaratie inventar concedii medicale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Declaratie inventar concedii medicale

Imi permit sa citez un coleg de pe forum:

alexa_a
adaugat acum 33 de minute
Eu am fost astazi sa scot certificat de atestare fiscala si cei de la Directia Generala a Contribuabililor Mijlocii mi-au spus ca nu mai este nevoie ca o sa se scoata un ordin cum ca nu mai este nevoie de acel certificat, Se pregateau sa puna afis pe usa sa scape de intrebari....Este o nebuloasa totala, nu stiu unii de altii

Mai stie cineva ceva legat de asta?

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/art...
@lucian_
Eu sunt din Ploiesti si ceea ce iti pot spune este ca astazi m-am interesat la Finante si mi s-a spus ca imi trebuie certificatul fiscal .
daca contributiile aflate in cont au fost achitate pana la 31.01.2011, mai tb. depusa declaratia?
Trebuieste depusa pe zero.