Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Somatie de plata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Somatie de plata

Am avut termen pe data de 03.02.2011, iar ca solutie:
termen fata de cererea de amânare a judecatii formulată de debitoare 10.03.2011.
Intrebarea este :ce motiv ar avea sa amane cauza si de ce i-a dat un termen atat de lung?
Sunt mai multe motive pentru care se poate amana o cauza, va trebui sa cititi incheierea de sedinta din 03.02.2011.
Decat atat scrie ce am spus mai sus dupa solutie.
Nu spun si motivuL

termen fata de cererea de amânare a judecatii formulată de debitoare 10.03.2011.
misu76, utilizator
urmeaza si motivarea. de acolo aflati mai multe. Incercati la arhiva instantei.
Ok.Multumesc!