avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Somatie de plata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Somatie de plata

Am avut termen pe data de 03.02.2011, iar ca solutie:
termen fata de cererea de amânare a judecatii formulată de debitoare 10.03.2011.
Intrebarea este :ce motiv ar avea sa amane cauza si de ce i-a dat un termen atat de lung?
Cel mai recent răspuns: misu76 , utilizator 22:57, 6 Februarie 2011
Sunt mai multe motive pentru care se poate amana o cauza, va trebui sa cititi incheierea de sedinta din 03.02.2011.
Decat atat scrie ce am spus mai sus dupa solutie.
Nu spun si motivuL

termen fata de cererea de amânare a judecatii formulată de debitoare 10.03.2011.
Ultima modificare: Vineri, 4 Februarie 2011
misu76, utilizator
urmeaza si motivarea. de acolo aflati mai multe. Incercati la arhiva instantei.
Ok.Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amână cauza mariana_70 mariana_70 Bună ziua, Am avut astăzi un apel la un Tribunal Specializat iar pe portalul instantei apare doar tip soluție - \"Amana cauza\" fara a spune de ce a fost ... (vezi toată discuția)
Prezenta la darea sentintei resursesbc resursesbc Vineri am avut un termen de judecata(in materie civila) la care judecatorul a spus ca va pronunta hotararea peste o saptamana. Acest lucru se va face in ... (vezi toată discuția)
Executare masuri dispuse in proces verbal de contraventie TDorina TDorina In urma unei plangeri la OJPC ( Oficiul Judetean pentru protectia Consumatorului), acesta din urma a aplicat unei banci o sanctiune contraventionala si a ... (vezi toată discuția)