Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recurs

Va multumesc pentru raspunsuri. As dori sa mai aflu daca o indreptare de eroare materiala (care s-a facut nu din vina instantei- de aceea judecatorul de caz a refuzat cererea pe care am facut-o initial, fiind nevoita sa fac deci recurs), deci: daca o astfel de corectare (a numelui unuia dintre mostenitori) se poate realiza in cadrul unui proces de partaj judiciar. Caci dna avocat pe care am consultat-o in inaintarea recursului se pare ca a ales aceasta varianta?(Asa reiese din citatia pe care am primit-o). Va multumesc!
Dvs ce faceti verificati profesionalismul avocatuluiau cata carte stie?