Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... AFLARE SENTINTA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

AFLARE SENTINTA

Va rog sa-mi ma ajutati in a-mi furniza detalii despre cum pot afla despre sentinta civila a unui proces care s-a finalizat acum 7 zile si despre care cunosc numarul de dosar...se poate furniza sentinta prin mijloce informatice?(email...)
Daca procesul s-a finalizat in urma cu 7 zile sentinta nu este inca redactata. De asemenea sentinta in sine nu o veti gasi pe niciun portal. Ceea ce puteti vedea este doar dispozitivul ei, respectiv ceea ce a dispus instanta , fara motivare. Sentinta se redacteaza, in cel mai fericit caz in 30 de zile de la judecare.
puteti vedea/afla doar solutia propriu zisa pe scurt! fara sa cunoasteti si motivul pt care s-a luat decizia respectiva!