Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intabulare teren agricol
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intabulare teren agricol

buna ziua as vrea sa intabulez cateva terenuri agricole in zona craiovei dar din pacate nu cunosc nici un topograf sau pe cineva serios ca sa ma ajute,pt cine ma poate ajuta imi puteti trimite un mes. privat pt. ca am vazut ca nu se pot mentiona nume multumesc mult
vedeti ca cei de la primaria din comuna au cadastristii lor cu care colaboreaza!
Incercati pe site-ul ANCPI, la sectiunea "autorizati". Aveti posibilitatea sa alegeti tipul persoanei autorizate (fizice sau juridice) si judetul din care doriti sa fie, iar rezultatul cautarii va fi o intreaga lista cu cadastristi (cu adrese, nr. de telefon, nr. si seria autorizatiei, sanctiunile aplicate in timp, etc.).
Succes!
multumesc mult am cautat pe site-ul de la ANCPI si am gasit ce cautam