Forum Discuţii juridice Achiziţii publice modificare acord de asociere
Discuție deschisă în Achiziţii publice

modificare acord de asociere

Buna ziua!
Un acord de asociere in vederea participarii la procedura de atribuire a unui contract de achizitie publică poate fi modificat? Si daca da, care este procedura?
Speta mea vizeaza situatia in care dorim sa modificam repartizarea sumelor de bani afereente contractului.
Inainte de de punerea ofertei
si in situatia in care contractul e in derulare nu se mai poate modifica nimic???
Ba da...in conditiile in care repartizarea beneficiilor si pirderilor afecteaza numai partile asociate.