Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Anulare abonament Internet Mobile
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Anulare abonament Internet Mobile

Am facut contract cu ei pe 24 de luni si as dori dupa 8 luni sa il anulez , fiindca serviciile sunt foarte proaste , si sunt foarte nesatisfacut de el , am sunat la ei si mi-au spus ca nu au ce sa faca si ca ar putea sa imi mareasca viteza si sa-mi dea alte oferte , vreau sa-l anulez neaparat ...platesc enorm de mult pentru servicii proaste...
Buna ziua !
Din pacate, fara acordul lor, singura institutie in masura sa poata decide rezilierea contractului este instanta de judecata.
Va sfatuiesc sa angajati aparator.
Cu stima !