Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... termenul de deschidere al succesiunii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

termenul de deschidere al succesiunii

care este baza legala ce reglementeaza termenul de deschidere al succesiunii fara a se plati impozit la stat?
pe 18 mart.2011 se implineste 1 an de la decesul persoanei in urma careia se deschide succesiunea
Codul Fiscal