Forum Discuţii juridice Executare silită executare silita irevocabila
Discuție deschisă în Executare silită

executare silita irevocabila

am primit o hotarare de la judecatorie ,executare silita si irevocabila in care sunt obligata sa achit 5000 lei in termen de 15 zile ,am primito dupa 4 zile , ce se intampla in cazul in care nu achit la timp.nu detin nici un imobil sau masina.
se poate face poprire pe salariu, sau pe salariu viitor.
deci nu include dosar penal sau eu stiu inchisoare..
in nici un caz.
multumesc