avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Grile examen unpir 2011
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Grile examen unpir 2011

Buna ziua. Puteti sa ma ajutati cu grilele de raspunsuri pentru examenul UNPIR pe 2011? Sau macar daca aveti ceva din anii anteriori.Adresa mea de mail este; ovidiu.ovidiu66@gmail.com. Va multumesc anticipat.
Ultima modificare: Marți, 29 Martie 2011
ovidiu patrascu, utilizator
Cel mai recent răspuns: stefiutza , utilizator 15:51, 6 Octombrie 2011
[ link extern ] =

Sunt testele pentru fiecare disciplina, precum si formulare necesare inscrierii.
Mult succes
Ultima modificare: Luni, 28 Martie 2011
TDorina, utilizator
sunt afisate pe sait unpir
Ma intereseaza grila cu raspunsuri,cum se afisa pana anul acesta.Pot fi si cele de anul trecut sau din ani mai vechi. Multumesc.
Si pe mine ma intereseaza grilele cu raspunsuri.
Daca le gasiti cumva , va rog sa mi le trimiteti si mie.
chisuroxana@yahoo.com
Va multumesc
vreau si eu va rog grila cu rasounsuri.

va multumesc anticipat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Grile examen unpir Cosmin-Traian Maglas Cosmin-Traian Maglas Buna ziua, Nu reusesc sa gasesc grile pentru examenul UNPIR. Are cineva? Chiar daca sunt din 2009 sau 2008? cosmin.maglas@gmail.com Merci, Cosmin (vezi toată discuția)
Grile examen unpir cu raspunsuri raluberta raluberta examen unpir 2011. cine doreste grile cu raspunsuri pt examen unpir sa ma contacteze la adresa de e-mail: crisaberta@gmail.com (vezi toată discuția)
Teste grila examen lichidator flavia.g flavia.g Buna ziua, Stie cineva unde pot gasi testele grila cu raspunsurile pentru examenul de lichidator din 2011? Daca cineva le are va rog sa le trimiteti la ... (vezi toată discuția)