Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Grile examen unpir 2011
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Grile examen unpir 2011

Buna ziua. Puteti sa ma ajutati cu grilele de raspunsuri pentru examenul UNPIR pe 2011? Sau macar daca aveti ceva din anii anteriori.Adresa mea de mail este; ovidiu.ovidiu66@gmail.com. Va multumesc anticipat.
ovidiu patrascu, utilizator
[ link extern ] =

Sunt testele pentru fiecare disciplina, precum si formulare necesare inscrierii.
Mult succes
TDorina, utilizator
sunt afisate pe sait unpir
Ma intereseaza grila cu raspunsuri,cum se afisa pana anul acesta.Pot fi si cele de anul trecut sau din ani mai vechi. Multumesc.
Si pe mine ma intereseaza grilele cu raspunsuri.
Daca le gasiti cumva , va rog sa mi le trimiteti si mie.
chisuroxana@yahoo.com
Va multumesc
vreau si eu va rog grila cu rasounsuri.

va multumesc anticipat.