Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce acte imi trebuie pentru Legea 175/2010?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce acte imi trebuie pentru Legea 175/2010?

buna ziua.ce acte imi trebuiesc pentru aplicarea legii 175/2010 privind penalitatile si de unde le iau?de la ce institutii?
marianb13, utilizator
V-am raspuns la discutia anterioara:
www.avocatnet.ro/content/for...

Aici inchid aceasta discutie, pe aceeasi tema si, daca doriti, o continuati acolo!