avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce acte imi trebuie pentru Legea 175/2010?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce acte imi trebuie pentru Legea 175/2010?

buna ziua.ce acte imi trebuiesc pentru aplicarea legii 175/2010 privind penalitatile si de unde le iau?de la ce institutii?
Ultima modificare: Marți, 12 Aprilie 2011
marianb13, utilizator
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 04:40, 12 Aprilie 2011
V-am raspuns la discutia anterioara:
www.avocatnet.ro/content/for...

Aici inchid aceasta discutie, pe aceeasi tema si, daca doriti, o continuati acolo!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Izolatie exterioara draghiciinvirtecus draghiciinvirtecus dacă un proprietar are anvelopare individuala a apartamentului, am facut sesizare la serviciul disciplina in construcții al sectorului de domiciliu, iar ... (vezi toată discuția)
Legea 175/2010 se va mai aplica? carmenms carmenms Va rog binevoiti a-mi raspunde la urmatoarele intrebari : Proiectul de lege privind prelungirea perioadei de aplicare al legii 175 / 2010 a intrat in vigoare ? ... (vezi toată discuția)
Despre intreprinderea familiala alinutza9 alinutza9 Va rog sa-mi spuneti daca o intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru.Daca da,trebuie ca acestea sa fie declarate la infiintare sau este ... (vezi toată discuția)