Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ........(avocat)
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

........(avocat)

in 2010 am apelat la un avocat sa ne reprezinte intr-un proces am achitat onorariu si am semnat un act de imputernicire dar nu am primit nici o chitanta dupa o luna l am sunat sa vedem ce mai intampla cu procesul (accident cu decesul tatalui meu din partea unui sofer)cand am fost la politie d-na inspector a spus ca av a fost sa interesat de dosar dar nu a depus delegatia .Eu vreau sa i cer banii inapoi dar nu am nici un act la mana .Cum sa procedez daca nu vrea sa recunoasca ?
Depuneti o sesizare la Baroul Judetean din care face parte acel avocat ...