Forum Discuţii diverse Cărţi. Interesante, de ... carti leasing financiar/operational
Discuție deschisă în Cărţi. Interesante, de recomandat, topuri...

carti leasing financiar/operational

am de rezolvat niste probleme cu contracte de leasing financiar/operational
puteti sa imi recomandati vreo bibliografie, articole, carti,
multumesc anticipat
Leasing financiar. Realitate si perspectiva-Cornel Coca Constantinescu,Ed. Economica,2006;
Contractul de leasing-Elena Turcu,Ed. hamangiu,2008;

[ link extern ]
Contractul de leasing-Sergiu Popovici,Ed. Universul Juridic,2010;
Contractul de leasing-Eduard Dragomir,Georgiana Ciobotea,Ed. Nomina Lex,2009