Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... pierdut mesaj
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

pierdut mesaj

da e corect din cauza unei pene de curent mi sa oprit calculatorul iar ultimul mesaj urmarit de mine precum si mesajele primite la alerta au fost sterse din calculator cum pot sa le recuperez
Nu are cum sa fie sterse din calculator ... un topic deschis pe FORUM de dvs a fost sters , intrucat a mai fost deschis inca o data.

Pct. 3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.