Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... penalitati
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

penalitati

Buna ziua !
Am castigat de curand un proces cu primaria din Cluj-Napoca,proces care a durat 2ani si ceva,timp in care nu am lucrat si nici nu am putut beneficia de nici un fel de ajutor din partea statului(nici macar social)intrucat sant pers.fizica autorizata.Acum vreau sa le cer despagubiri in val de un salar mediu pe economie+penalitati(asa cum percep si ei daca ramai restant) pentru fiecare luna in care nu am putut sa-mi desfasor activitatea.Va rog sa ma ajutati cu un calcul,sau o idee de calcul.VA MULTUMESC
Pentru a avea o baza reala si legala,utilizati metodologia si valorile propuse de institutul national de statistica
[ link extern ]