Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa model de evaluare profesionala a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa model de evaluare profesionala a salariatilor

Ar fi util, ca daca are cineva sa incarce aici niste fise model de evaluare pentru muncitori, pers.TESA, etc.
Dati o cautare pe net si gasiti cateva modele generale pe care apoi le adaptati conditiilor specifice de la dumneavoastra.
Gasiti si aici

www.avocatnet.ro/content/con... =

in lista documentelor de pe pagina respectiva 3 modele de fise de evaluare, poate va sunt de folos, macar ca inspiratie :)