Forum Discuţii diverse Sugerează-ne un subiect de articol propunere articol: contextul legal al relatiei ...
Discuție deschisă în Sugerează-ne un subiect de articol

propunere articol: contextul legal al relatiei angajat-angajator si felul cum poate fi afectata relatia

Buna ziua,

Dorim sa va propunem articole (sau mai multe) legate de:
-contextul relatiei legate angajat-angajator si felul cum poate fi afectata relatia de colaborare;
-responsabilitatea sociala relativ la discutarea, intre angajat si angajtor, a toturor aspectelor legate de dreptul muncii;
-varsta a treia si tinerii nostrii - doua categorii pentru care intelegerea contextului raporturilor de munca formale dintre angajat-angajator este foarte importanta de comunicat;

Sunt multe idei, daca unele dintre cele de mai sus vi se par interesante va rog sa imi dati un semn.

Numai bine,

Iulia Sara, Career Counselor (GCDF), Trainer - Active Labs
Phone: (+4) 0365 429 618
Fax: (+4) 0365 810 513
Mobile: (+4) 0745 603 278
Email: iulia.sara@activelabs.ro
www.activelabs.ro
helping you uncover your best!
Discutiile pe aceasta tema sunt interesante din punctul de vedere al unei discipline de granita care este sociologia muncii
poate reformulati si fata de ce a zis colegul meu completati si cu psihologia muncii.ar iesi ceva interesant de dezbatut