Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... probleme cu bancile
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

probleme cu bancile

eu am facut acum 2 ani si ceva un imprumut la o banca.am ramas fara serviciu si nu am mai putut sa achit ratele.acum am un cont la o alta banca pt salariu,iar cand am vrut sa retrag banii de pe card nu s-a mai putut deoarece aveam contul blocat din cauza ratelor pe care le aveam la alta banca. ce pot face?
Trebuie sa incercati sa platiti din datorie.