Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Modul de obtinere a gradatiilor si de incadrare in ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Modul de obtinere a gradatiilor si de incadrare in grila de salarizare a functionarilor publici

Va rog sa-mi spuneti care sunt criteriile obsolut necesare ptr trecerea de la functia de inspector la ce-a de consilier superior, in momentul de fata - ca functionar public...
Mai mult daca Agent. Nat.a Functionarilor Publici recunoaste diplomele de 2 lei ale fabrii de diplome Spiru haret- fara fregventa( fregventa redusa)...!
Cu multumiri anticipate
Doriti sa fiti informat despre modalităţile şi condiţiile de promovare a unui funcţionar public în gradul profesional imediat superior celui deţinut?

Nu se intelege prea clar din textul compus si scris de dvs.