Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contestatie in anulare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contestatie in anulare

Buna ziua,
Care este termenul limita pentru a introduce o contestatie in anulare impotriva unei decizii pronuntata in 2 iunie la litigii de munca
Va multumesc mult!
dar care este motivul pt care vreti sa introduceti contestatie in anulare? nu ati fost citat legal in recurs?
Da, acesta e motivul si nu stiu in cat timp pot face aceasta contestatie in anulare de la pronuntare si care sunt sansele de reusita
2 luni si aveti mari sanse sa vi se admita contestatia.
athe a scris:

2 luni si aveti mari sanse sa vi se admita contestatia.

De unde ati scos acest termen de 2 luni pentru a se depune contestatia in anulare?
si atunci in cat timp se poate face contestatie in anulare de la pronuntare?
Multumesc mult