Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... cerere recuperare taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

cerere recuperare taxa poluare

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un model de cerere pentru recuperare taxa poluare (ceea care se trimite in prima faza la finante).Ce anume trebuie sa mai contina dosarul. Am facut eu o cerere,dar mi se pare prea simpluta. Exista ceva formular tip? sau? Trebuie sa ma duc personal cu ea? Sau pot sa timir pe cineva sa o inregistreze?
Am găsit un blog unde se explică pas cu pas cum trebuie recuperată taxa de poluare: [ link extern ] .