Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spor de vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spor de vechime

sunt angajata unei societaticu capital de stat aflata in subordinea primariei ,anul trecut in luna octombrie am implinit 15 ani in campul muncii si nu mi-a fost modificat procentul de vechime .ce pot face in acest sens.multumesc

Adresati-va in scris departamentului care coordoneaza domeniul, poate ca nu au un program informatic care sa opereze automat modificarile, sau pot fi alte cauze interne.